Logo Gmina Adamów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 2022
W sumie: 111350

News

News zdjęcie id 1168

50-CIO LECIE POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

12.11.2021

 

UROCZYSTOŚĆ JUBILEUSZU 50-CIO LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

 

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. Jest to dowód uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny.Złote Gody” to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin. To wiele lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe przeciwności, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie i szacunek.

W dniu 9 listopada 2021 roku odbyła się uroczystość 50- lecia Pożycia Małżeńskiego. Jubileusz świętowało 26 par z terenu Gminy Adamów. Uroczystość rozpoczęto Mszą Świętą w intencji jubilatów odprawioną w Kościele P.W. Miłosierdzia Bożego w Jacni, celebrowaną przez księdza proboszcza Stanisława Błaszczuka.

Następnie w Centrum Integracji Społecznej w Jacni odbyło się spotkanie z Jubilatami. W trakcie uroczystości Wójt Gminy Dariusz Szykuła wręczył medale Prezydenta RP „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Był także tradycyjny tort i kwiaty, a jubileuszowe spotkanie uświetnił występ Kapeli Ludowej“Adamowiacy”.

Jubileusz 50-cio lecia zawarcia związku małżeńskiego obchodzili:

Zdzisława i Roman Maliccy z Bożej Woli, Maria i Adam Guczma z Bożej Woli, Anna i Bolesław Bajak z Bożej Woli, Krystyna i Marian Krutina z Feliksówki, Jadwiga i Stanisław Błaszczuk z Rachodoszcz, Maria i Stanisław Kawałko z Rachodoszcz, Zofia i Jan Szykuła z Suchowoli, Albina i Mieczysław Murzacz z Suchowoli, Krystyna i Tadeusz Skrzyńscy z Suchowoli, Aleksandra i Jan Niedźwiedź z Suchowoli, Jadwiga i Stanisław Pietrynko z Suchowoli, Krystyna i Józef Wasiura z Suchowoli, Teresa i Mieczysław Słupscy z Suchowoli-Kolonii, Alina i Kazimierz Poznańscy z Bliżowa, Krystyna i Adam Kania z Jacni, Zofia i Jan Łuszczak z Jacni, Teresa i Stanisław Pliżga z Jacni, Krystyna i Tadeusz Kościk z Bondyrza, Stanisława i Marian Komornik z Bondyrza, Maria i Tadeusz Kościk z Bondyrza, Irena i Józef Gontarz z Bondyrza, Maria i Janusz Kowalczuk z Trzepiecin, Halina i Stanisław Cios z Trzepiecin oraz Maria i Jan Teterycz z Szewnii Górnej.

Szanownym Jubilatom życzymy kolejnych długich lat wspólnego życia, wypełnionych zdrowiem, radością i miłością rodziny i przyjaciół. Życzymy kolejnych Jubileuszy !

 

   

Wójt gminy zaprasza


    Wójt Gminy Adamów
    Dariusz Szykuła

W sprawach skarg i wniosków przyjmuje interesantów w każdy wtorek:

od 7:00 do 14:00

Ankieta badająca liczbę osób zadowolonych ze zrealizowanej inwestycji dot. budowy pomostów wędkarskich

Wypełnij Odpowiedzi

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.