Logo Gmina Adamów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 10337
W sumie: 77638

News

News zdjęcie id 1509

Zebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP

14.03.2023

 

 

Zgodnie z obowiązującymi zasadami Ochotnicze Straże Pożarne działające jako stowarzyszenia, w okresie do końca pierwszego kwartału każdego roku są zobligowane do przeprowadzenia walnych zebrań sprawozdawczych z działalności jednostki za miniony rok.

W tym roku druhowie naszej gminy spotykali się we wszystkich 10 jednostkach OSP w lutym i marcu. Na spotkaniach przedstawiono sprawozdania z działalności jednostek za rok 2022, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej za rok ubiegły jak również przedstawiono plan jednostki na rok bieżący. Spotkania przebiegały zgodnie z przyjętym planem ustalonym przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP w Adamowie.

Obrady przebiegały w życzliwej atmosferze, charakteryzowały się ożywioną dyskusją. W zebraniach uczestniczyli druhowie-strażacy , członkowie honorowi oraz zaproszeni goście, w tym m.in. : przedstawiciele Komendy Powiatowej PSP RP.

w Zamościu młod. bryg. Dominik Kukułowicz, młod. bryg. Przemysław Ilczuk, Nadleśniczy Nadleśnictwa w Biłgoraju Pan Andrzej Borowiec, Nadleśniczy Nadleśnictwa w Józefowie Pan Ryszard Teterycz, Wójt Gminy Adamów Pan Dariusz Szykuła, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Adamowie druh Piotr Szmidt , Komendant Gminny ZOSP RP w Adamowie druh Stanisław Palonka , Radni Rady Gminy Adamów , a także sołtysi wsi.

W jednej jednostce OSP Adamów nastąpiły zmiany w Prezydium Zarządu i Organie nadzoru. Prezesem został druh Kamil Wołowiec, wiceprezesem-naczelnik druh Dawid Florek, skarbnikiem druh Łukasz Florek, sekretarzem komisji rewizyjnej został druh Marek Teterycz.

Dziękujemy wszystkim druhom jednostek Ochotniczej Straży Pożarnych w naszej gminie za ich udział nie tylko w działaniach ratowniczych, ale również w staraniach wkładanych na rozwój naszych jednostek.

Wójt gminy zaprasza


    Wójt Gminy Adamów
    Dariusz Szykuła

W sprawach skarg i wniosków przyjmuje interesantów w każdy wtorek:

od 7:00 do 14:00

Ankieta dot. budowy pomostów wędkarskich

Wypełnij Odpowiedzi

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.