Logo Gmina Adamów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 7903
W sumie: 108547

News

News zdjęcie id 249

Uroczystości w świetlicy wiejskiej w Rachodoszczach

29.01.2018

 

"Adaptacja budynku remizy OSP na świetlicę wiejską w Rachodoszczach"

W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.

"Adaptacja budynku remizy OSP na świetlicę wiejską w Rachodoszczach"

w dniach 23.01.2018- 26.01.2018r. w wyremontowanej świetlicy odbyły się następujące uroczystości i spotkania:

 

 1. Gminny Dzień Babci i Dziadka - 23.02.2018 r.

  Wójt Gminy Adamów Dariusz Szykuła przywitał wszytkich obecnych, po czym przybyli goście zostali zaproszeni do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Suchowoli. Występ bardzo się podobał a młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po występie dzieci wręczyły wszystkim obecnym okolicznościową laurkę i cukierkowy kwiatek. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Centrum Integracji Społecznej w Jacni.   
 2. Warsztaty rękodzielnicze - decoupage - 24.01.2018 r.

  W spotkaniu uczestniczyły Panie z Gminy Adamów. Warsztaty prowadziła Pani Daria Burcan z Wólki Wieprzeckiej. Przy wsparciu instruktora każda z Pań przyozdobiła drewniany świecznik techniką decoupage.   
 3. Spotkanie z Policjantem - 25.01.2018 r.

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krasnobrodzie przybliżyli uczestnikom spotkania zasady bezpiecznego poruszania sie po drodze oraz zachęcali do wyposażania ubrań w elementy odblaskowe. Omówili zagrożenia jakie czekają na seniorów, w tym najczęściej spotykane metody wyłudzeń pieniędzy. Obecni zostali poinformowani jak postępować w sytuacjach próby wyłudzeń, by nie paść ofiarą oszustwa oraz jak się zachowywać aby funkcjonariusze mogli ująć przestępców na gorącym uczynku. Po spotkaniu wszyscy otrzymali opaski odblaskowe.   
 4. Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Społeczno - Kulturalnego Gminy Adamów – 26.01.2018 r.

  W tym dniu na spotkanie opłatkowe członków Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego Gminy Adamów przybyli również mieszkańcy Rachodoszcz, Bożej Woli i Feliksówki. Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Adamów Dariusz Szykuła witając wszystkich przybyłych. W spotkaniu uczestniczył również Wicestarosta Zamojski Kazimierz Mielnicki, Proboszcz Parafii w Kosobudach ks. Józef Zwolak oraz Proboszcz Parafii w Suchowoli ks. Roman Palonka. Po przeczytaniu ewangelii opisującej narodziny Pana Jezusa i wspólnej modlitwie wszyscy uczestnicy podzielili się opłatkiem. Następnie odbyła się degustacja tradycyjnymi, wigilijnymi potrawami. Spotkanie zakończono wspólnym kolędowaniem.

 

Wójt Gminy Adamów składa podziękowania dla Pań z KGW z Rachodoszcz, które przygotowały świąteczne dekoracje, Szkole Podstawowej w Suchowoli za pomoc w wykonaniu dekoracji i przygotowanie części artystycznej na Dzień Babci i Dziadka, Centrum Integracji Społecznej w Jacni za przygotowanie słodkiego poczęstunku na każde ze spotkań oraz potraw wiglijnych na spotkanie opłatkowe oraz wszystkim przybyłym, dzięki którym te uroczystości miały sens i były wspaniałym, wspólnie spędzonym czasem.

 

 

Wójt gminy zaprasza


    Wójt Gminy Adamów
    Dariusz Szykuła

W sprawach skarg i wniosków przyjmuje interesantów w każdy wtorek:

od 7:00 do 14:00

Ankieta badająca liczbę osób zadowolonych ze zrealizowanej inwestycji dot. budowy pomostów wędkarskich

Wypełnij Odpowiedzi

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

 • :
 • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.