Logo Gmina Adamów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 17216
W sumie: 98001

News

News zdjęcie id 325

Zaproszenie do udziału w Festiwalu Turystycznym 2018

22.06.2018

 

Szanowni Państwo,


W imieniu organizatorów już po raz drugi mam zaszczyt przesłać zaproszenie do uczestnictwa w Festiwalu Turystycznym 2018 w Nieliszu. Z perspektywy czasu możemy mówić o sukcesie naszego zeszłorocznego przedsięwzięcia. Z dumą musimy przyznać, że taka forma imprezy plenerowej spotkała się z wielką aprobatą wśród mieszkańców oraz odwiedzających nas turystów. Podczas festiwalu w roku 2017 swoje stoiska promocyjne wystawiły następujące delegacje: Gmina Mełgiew, Gmina Spiczyn, Gmina Rudnik, Gmina Zamość, Gmina Radomyśl nad Sanem, Gmina Skierbieszów, Gmina Sułów, Gmina Zwierzyniec, Gmina Krasnobród, Miasto Zamość oraz Gmina Nielisz. Jest to wyraźny sygnał, że promocja walorów turystycznych i kulturalnych jest bardzo potrzebna samorządom. Idea spotkania oraz integracji na gruncie turystycznym znalazła swój rozgłos wykraczający nawet poza województwo lubelskie.

Pragniemy, aby Festiwal Turystyczny 2018 był w dalszym ciągu zorientowany na promowanie polskiej gościnności, bogactwa kulturowo-historycznego i przyrodniczego oraz różnorodności regionalnej. Druga edycja Festiwalu odbędzie się 29 lipca 2018 r. Podobnie jak w roku ubiegłym, podczas imprezy pragniemy gościć przedstawicieli samorządów oraz organizacje i ludzi związanych z turystyką w Polsce. Jesteśmy przekonani, że liczba stoisk promocyjnych znacznie wzrośnie. Przygotowujemy szereg atrakcji i wyjątkowych występów artystycznych dla publiczności. Delegacje, które najciekawiej i najatrakcyjniej wyeksponują swoje stoisko, otrzymają wyróżnienia w postaci kryształowego „Jasia Wędrowniczka”. Podejmujemy starania, aby Festiwal stał się również wydarzeniem medialnym. Mając na uwadze dominującą rolę obrazu we współczesnej kulturze informacyjnej, w promocję wydarzenia zostanie zaangażowana TVP Lublin. Telewizja wyemituje specjalnie przygotowany materiał z serii „Magazyn Regionalny”. Będzie to kilkunastominutowy reportaż, relacjonujący przebieg festiwalu, który ukaże się na antenie TVP Lublin oraz TVP Rzeszów. W szerokim stopniu angażujemy również inne środki masowego przekazu: prasę, radio oraz Internet. Udział w imprezie o szerokim nagłośnieniu medialnym to świetna forma promocji dla uczestników.

W programie wydarzenia zaplanowano prezentację stoisk promocyjnych, na których gminy, miasta czy indywidualni przedsiębiorcy będą mogli promować swoje produkty i usługi. Jedną z głównych atrakcji będą także regaty żeglarskie cieszące się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Zaplanowano prelekcje dotyczące ruchu turystycznego oraz bogaty program artystyczny. W załączonej karcie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat możliwości udziału w festiwalu. Zapraszam do Nielisza, zachęcam do prezentacji stoiska promocyjnego, gdyż jestem przekonany, że każdy ma coś ciekawego do zaoferowania. Spotkajmy się w Nieliszu!

 

W imieniu organizatorów
Adam Wal
Wójt Gminy Nielisz

Wójt gminy zaprasza


    Wójt Gminy Adamów
    Dariusz Szykuła

W sprawach skarg i wniosków przyjmuje interesantów w każdy wtorek:

od 7:00 do 14:00

Ankieta badająca liczbę osób zadowolonych ze zrealizowanej inwestycji dot. budowy pomostów wędkarskich

Wypełnij Odpowiedzi

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.