Logo Gmina Adamów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 2677
W sumie: 98723

News

News zdjęcie id 626

Dzień Edukacji Narodowej

28.10.2019

 

Wdzięczność ma tysiąc twarzy

 

14 października, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, zebrali się nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni szkoły, uczniowie i ich rodzice oraz zaproszeni goście, by uczcić Dzień Edukacji Narodowej.

Jako pierwsza głos zabrała Pani Renata Szyper – Michałuszko, która w słowach skierowanych do zebranych, zwróciła uwagę na rolę nauczyciela w edukacji i wychowaniu kolejnych pokoleń. A jest to trudna rola, bo to przecież nauczyciel towarzyszy młodemu człowiekowi w drodze ku dorosłości.

Dzień Nauczyciela to dzień, w którym ze wszystkich stron słychać podziękowania i życzenia. Pani Renata podziękowała nauczycielom za zaangażowanie w staraniach o dobre wykształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Pracownikom administracji i obsługi podziękowała za ciężką pracę na rzecz całej społeczności szkolnej.

Wszystkim zaś życzyła wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, realizacji postawionych sobie celów i szczęścia w życiu osobistym.

Podobne życzenia w imieniu swoim i Wójta Gminy Adamów przekazała Pani Ewelina Droździel – Szykuła – Skarbnik Gminy.

Jak co roku pracownicy wyróżniający się dobrą pracą, zaangażowaniem i inicjatywą, otrzymali Nagrody Dyrektora.

Podsumowaniem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez dzieci i młodzież. Pierwszoklasiści tańcem zainicjowali radosny, świąteczny nastrój, który kontynuowali starsi uczniowie. Wręczyli wybranym nauczycielom Oskary 2019. I tak wręczone zostały Oskary w kategorii Złoty Trzepak, Złoty Karabinek, Złoty Dobromir, Złoty Loczek i w wielu innych, równie ciekawych. Następnie młodzież pokazała wszystkim zebranym groteskowy obraz codzienności szkolnej. Z ust uczniów wypłynął najpiękniejszy bukiet słów – bo naprawdę Was kochamy! A puenta występu była wyraźna – szkoła jest wesoła, sympatyczna. Jest super!

 

Galeria FOTO:

Wójt gminy zaprasza


    Wójt Gminy Adamów
    Dariusz Szykuła

W sprawach skarg i wniosków przyjmuje interesantów w każdy wtorek:

od 7:00 do 14:00

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.