Logo Gmina Adamów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 417
W sumie: 125564

News

News zdjęcie id 921

Akcja charytatywna na rzecz Seniorów

04.12.2020

 

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Suchowoli serdecznie zaprasza nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, uczniów i ich rodziców oraz wszystkich ludzi dobrego serca do wzięcia udziału w akcji charytatywnej na rzecz Seniorów. Celem naszej inicjatywy jest zarówno zachęcanie do niesienia pomocy innym jak również budowania więzi międzypokoleniowych i kształtowania poczucia odpowiedzialności za siebie i innych.

Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą….(ks.J.Twardowski)

Pandemia to trudny czas dla nas wszystkich, ale w szczególności dla ludzi starszych. W tym szczególnym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykły gest życzliwości. Nie zapomnijmy o nich!

Program wsparcia dla Seniorów:

  1. „Podziel się książką z Seniorem” - akcja mająca na celu pomoc w dostępie do kultury przez osoby starsze czy uboższe. Każdy z nas może dołożyć swoja cegiełkę, wystarczy dostarczyć do szkoły książkę przyjazną dla osób starszych, która zaciekawi, uszczęśliwi, rozbawi…Zebrane książki zostaną odkażone i przekazane instytucjom, które otoczyły troskliwą opieką Seniorów. Zachęcamy do udziału!

  2. „Razem na święta” - wykonanie kartek z życzeniami świątecznymi i ozdób świątecznych, które przekazane zostaną pensjonariuszom DPS i osobom samotnym zamieszkałym na terenie Gminy Adamów .

  3. „Serce dla Seniora” - Przygotowanie słodkich upominków (np. piernikowych serduszek) i obdarowanie nimi osób starszych, przebywających w DPS

UWAGA!

Książki, wykonane własnoręcznie kartki i ozdoby świąteczne oraz piernikowe serduszka należy dostarczyć do szkoły do 15 grudnia ( przy wejściu głównym, od strony sali gimnastycznej będą przygotowane pudełka na składowanie upominków )

 

Z wyrazami szacunku

DYREKCJA SZKOŁY

Wójt gminy zaprasza


    Wójt Gminy Adamów
    Dariusz Szykuła

W sprawach skarg i wniosków przyjmuje interesantów w każdy wtorek:

od 7:00 do 14:00

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.